bypixel.pl logo
PL EN

Referencje firmy ByPixel.pl

Prezentujemy poniżej listę referencji które firma ByPixel.pl otrzymała dzięki współpracy z szerokim gronem Klientów przy realizacji różnego rodzaju stron internetowych, e-sklepów, portali czy aplikacji internetowych na terenie Polski i Europy.

Tegola sp. z o.o.

Strona internetowa została wykonana solidnie oraz w pełni zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami i zamówieniem. Wszystkie etapy pracy przebiegały zgodnie z ustalonym harmonogramem. Cenimy sobie terminowość oraz fachowe doradztwo na każdym etapie projektu jak i po jego zakończeniu. Polecamy usługi firmy ByPixel nie tylko w zakresie tworzenia, ale także aktualizowania i opieki technicznej. Na uwagę zasługuje profesjonalizm oraz elastyczność w kontaktach. Pracowników cechuje dyspozycyjność oraz szybka i fachowa pomoc. Rzetelność oraz dbałość o Klienta jest w firmie ByPixel na najwyższym poziomie.

bypixel referencje
bypixel referencje

MVT S.A.

Firma ByPixel przeprowadziła kompleksowy projekt wykonania Naszej strony internetowej oraz zadbała o identyfikację wizualną, tworząc nowe logo firmy oraz wizytówki. Współpraca przebiegła bardzo pomyślnie, dzięki profesjonalnemu podejściu do tematu i kreatywności firmy ByPixel. W efekcie otrzymaliśmy przejrzystą, atrakcyjną graficznie, funkcjonalną i nowoczesną stronę internetową.

Stowarzyszenie Unia Warzywno-Ziemniaczana

Składamy serdeczne podziękowania dla firmy ByPixel za zaangażowanie i profesjonalizm w realizacji projektu strony internetowej. Praca została wykonana w sposób profesjonalny, terminowy i z należytą starannością. Wszelkie uwagi z Naszej strony spotkały się z błyskawiczną reakcją ze strony pracowników. Zważywszy na zaangażowanie w realizację powierzonego zlecenia, cena usługi była bardzo korzystna.

bypixel referencje
bypixel referencje

PROTEKT

Firma ByPixel wykazała się pełnym profesjonalizmem i spełniła nasze oczekiwania oraz wymagania odnośnie budowy strony internetowej. Witryna została dopasowana do potrzeb potencjalnych odbiorców oraz wszystkie zaistniałe problemy były eliminowane w trybie natychmiastowym. Zaangażowanie, dyspozycyjność i profesjonalne podejście do Klienta cechuje firmę ByPixel, którą mogę szczerze polecić jako godnego partnera biznesowego.

DT BUDOWNICTWO sp. z o.o.

Zadaniem firmy ByPixel było stworzenie profesjonalnego serwisu, który pełniłby rolę nowoczesnego narzędzia komunikacji pomiędzy firmą a Klientami. Z tego zadania wywiązano się znakomicie, cechując się profesjonalizmem, kreatywnością oraz zrozumieniem potrzeb Klienta. Zrealizowana witryna, oprawa graficzna i zastosowanie systemu CRM oddało charakter i specyfikację naszej działalności oraz sprawiło, że obsługa i czytelność witryny jest na najwyższym poziomie. Szczerze polecamy usługi firmy ByPixel z uwagi na profesjonalne i rzetelne podejście do Klienta.

bypixel referencje
bypixel referencje

Helado Sp. z o.o.

Firma ByPixel stworzyła dla Nas nowoczesną i funkcjonalną stronę internetową. Kreatywność oraz profesjonalizm zaowocował witryną na wysokim poziomie estetycznym, która jest zoptymalizowana pod wyszukiwarki internetowe oraz wszystkie urządzenia. W cenie stworzenia strony internetowej otrzymaliśmy kompleksową usługę, począwszy od atrakcyjnego wizualnie projektu graficznego, profesjonalnego projektu witryny, aż po utrzymanie strony na serwerze i aktualizację. Realizacja została wykonana terminowo i w atmosferze wzajemnego zrozumienia.

Besolux sp. z o.o.

Współpraca z firmą ByPixel przebiegła sprawnie, wszystkie nasze sugestie były uwzględniane. Doświadczenie pracowników wielokrotnie pomogło Nam w podejmowaniu decyzji dotyczących zleconej realizacji sklepu internetowego. Firma ByPixel udzieliła fachowych porad oraz wykazała pełne zaangażowanie na każdym etapie rozwoju sklepu oraz Naszej marki. Postrzegamy tę firmę jako wiarygodną i godną polecenia, która traktuje w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec Klienta.

bypixel referencje
bypixel referencje

AGDOM S.C.

Realizacja strony internetowej przebiegła naprawdę profesjonalnie: od pierwszej analizy potrzeb, poprzez kolejne etapy tworzenia strony jak i późniejszego doradztwa. Wsparcie oraz sugestie były bezcenne i zawsze brana była pod uwagę specyfikacja Naszej marki oraz Nasze uwagi. Indywidualne podejście do Klienta i fachowość świadczą o wysokich standardach firmy ByPixel. Priorytetem było stworzenie nowoczesnej i przejrzystej strony internetowej, która będzie atrakcyjna dla Klientów.

Przejdź do oferty

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony

Polityka Prywatności Akceptuję ciasteczka