bypixel.pl logo
PL EN

Bo praca z ByPixel to przyjemność

Gwarancją udanego projektu jest zadowolenie każdej ze stron. Przed przystąpieniem do tworzenia oprogramowania przeprowadzana jest analiza oraz badanie danej branży, aby jak najlepiej zrozumieć potrzeby Klienta, który na bieżąco jest informowany o postępach pracy.

Spotkanie

Podczas spotkania z Klientem nie tylko zadajemy pytania, ale też słuchamy. Celem tego etapu jest zbudowanie wzajemnego zrozumienia oraz zaufania.

Analiza zadania

Na tym etapie analizujemy potrzeby Klienta, które poznaliśmy podczas spotkania i rozmowy. Jest również przygotowywany wzór umowy, ustalane są terminy.

Projekt

Po zakończeniu części formalnej i podpisaniu umowy, Klient otrzymuje gotowy projekt. W zależności od przedmiotu zamówienia może być to np. projekt graficzny strony, szczegółowy schemat aplikacji.

Faza produkcyjna

Podczas fazy produkcyjnej tworzone jest oprogramowanie. Klient informowany jest o postępach prac, prezentowane są efekty. W przypadku większych projektów zalecamy model pracy oparty o iteracje.

Feedback

W trakcie pracy zbierane są opinie o realizowanym projekcie. Na bieżąco zbieramy uwagi, bierzemy je pod uwagę, proponujemy optymalne rozwiązania - naszym celem jest osiągnięcie obupólnego zadowolenia oraz kompromisu.

Akceptacja

Jest to ostatni i zarazem najprzyjemniejszy etap dla Klienta jak i naszego zespołu. Podsumowujemy pracę, przekazujemy finalny produkt w ręce Klienta, instalując go na serwerze.

Przejdź do oferty

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony

Polityka Prywatności Akceptuję ciasteczka