bypixel.pl logo
PL EN
imac komputer

ByPixel.pl
Interaktywna
agencja
reklamowa

Firma ByPixel.pl działa na rynku IT nieprzerwanie od 2016 roku. Doświadczenie zdobyte na studiach oraz w pracy wykorzystujemy w trakcie realizacji projektów.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie - przy tworzeniu stron www, sklepów internetowych, systemów CRM proponujemy nowoczesne i optymalne rozwiązania na wszystkich płaszczyznach - oferujemy kompleksowe usługi.

Oferta firmy skierowana jest zarówno do małych jaki dużych firm - każdego Klienta traktujemy z należytym szacunkiem dotrzymując ustalonych terminów oraz oferując wspracie i pomoc po wykonaniu usługi.

Zachęcamy do kontaktu w celu podjęcia współpracy!

Nasze specjalizacje - w tym czujemy się dobrze

Projektowanie graficzne

Aplikacje internetowe, systemy CRM, oprogramowanie WEB

Responsywne strony www, e-sklepy, portale

Zaufaj doświadczeniu specjalistów

Od początku działalności zespół ByPixel.pl miał okazję współpracować z wieloma Klientami przyczyniając się do odniesienia przez Nich sukcesu w Internecie. Zrealizowaliśmy ponad 200 projektów obejmujących projektowanie grafik, wykonanie stron, sklepów, portali i aplikacji internetowych, tworzenie skryptów czy optymalizacje baz danych.

Firma prowadzi strategię edukacyjną - nie izolujemy Klienta od zagadnień technicznych. Wyjaśniamy, tłumaczymy, celem, osiągnięcia kompromisu przy podejmowaniu kluczowych decyzji na etapie projektowania oprogramowania.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby dowiedzieć się więcej przejdź do strony

Polityka Prywatności Akceptuję ciasteczka